Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej o tym oraz o możliwościach zmiany ich ustawień dowiesz się w Polityce Prywatności.

close

Pamiętaj, aby po zamówieniu egzemplarzy zrealizować zamówienie. Idź do koszyka.

Antykwariat Logos - Aukcje

CZTERDZIESTA SZÓSTA AUKCJA ANTYKWARSKA

25 maja 2019, godz. 10:30.

Wyniki

Lista pozycji niesprzedanych

Katalog
(klikając w tytuł rozdziału w spisie treści otworzysz poszukiwany rozdział)

Ozdobą aukcji jest kompletne, monumentalne dzieło zostawione po Stanisławie Leszczyńskim, a zrealizowane przez nadwornego architekta Emmanuela Héré. Imperialne folio w 3 vol. z ponad 80. akwafortami, wieloma rozkładanymi imponującej wielkości (poz. 541).

Interesujący album fotografii łączący początki polskiej awiacji z wizytą króla rumuńskiego Ferdynanda w czerwcu 1923 r. Możemy zobaczyć zarówno pierwsze polskie samoloty, jak oficieli rządu z prezydentem Wojciechowskim, premierem Witosem i marszałkiem Piłsudskim. (poz. 350).

Wczesne wydania Adama Mickiewicza, w tym pierwsze oddzielne „Dziady”, oraz pierwsza pełna edycja utworu z 1844 r. (poz. 140-145).

Zespół fotografii obrazujących działalność maestro Jerzego Semkowa, światowej sławy dyrygenta koncertującego od ZSRS przez Włochy, Europę po Stany Zjednoczone. (poz. 61).

Także wiele fotosów zarówno sprzed, jak i powojennych. (poz. 177-208).

Pocztówki Warszawy z początku XX w. po Wielką Wojnę. (poz. 283-300). Sporo dedykacji autorskich i ekslibrisów (w tym kilka superekslibrisów), oprawy znakomitych introligatorów i wiele innych atrakcji.

Plakaty rosyjskie z pierwszej wojny i z 1939 r. (poz. 315-317), ryciny z epoki napoleońskiej, m.in. wielka akwaforta wg Françoisa Gerarda „Bitwa pod Austerlitz” (poz. 647).

Zamówienie
Formularz zamówienia jest interaktywny, gotowy do wypełnienia, po zapisaniu go na dysku komputera.
Po wypełnieniu prosimy o zapisanie i przesłanie na adres: logos@antykwariatlogos.waw.pl.

Zamówienie

Brak egzemplarzy

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Szukaj